Trwa ładowanie

Prośba o identyfikację samolotu AO

robert28
Witam serdecznie,

Jestem tu nowy, ale z racji tego, że jestem sympatykiem a nie znaną osobą w środowisku nic się chyba nie stanie jak pozostanę anonimowy.

Do rzeczy, chodzi mi o identyfikację samolotu AN 2 obecnego w latach 99-2000 na starcie spadochronowym. Z góry mówię, że nie chodzi mi o SP-ANP hellenkę, ani o SP-W?? który latał z opryskami( taki biały z niebieskimi pasami)

Według mojej wiedzy, mógłbyć to biały antek z czerwonymi brzegami skrzydeł, i miał hasło coś w stylu reklamy jakieś kopalni (?)

Chodzi mi o odkopanie paru wspomnień. Byłbym wdzięczny za foto. P.S istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest on w bazie lotnictwo.net ale być może jest całkowicie przewzorowany. Może ktoś pamięta numery boczne.

Dziękuję z góry za poważne podejście do mojego posta.

RS
Jan. 22, 2016, 4:22 p.m.

2BaD
Odpowiedź dyrektora:
"Nie jestem pewien ale być może chodzi o Antka, który był pożyczony z Lubina. Tylko on mógł mieć reklamę kopalni. Darek Deptuła może to sprawdzić w swoich książkach"
Feb. 2, 2016, 9:05 p.m.

robert28
Witam! Dziękuję za odzew. Sprawdziłem na lotnictwo net i opis może odpowiadać Antkowi SP-NEH. Na jednym ze zdjęć Roberta Senkowskiego ma zapamiętane przeze mnie barwy(1996) Obecnie okazuje się, że jest całkowicie przewzorowany. Był widziany min w roku 2012/13 na festynie lotnisko bliżej miasta wożąc na lotach krajoznawczych (obecnie ma niebieski kadłub oraz żółte skrzydła i usterzenie) Nie mniej niech ostatnie słowo należy do rzeczonej osoby i będziemy pewni na 100 proc. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź. RS
Feb. 3, 2016, 9:34 p.m.